Jdi na obsah Jdi na menu

Další akce

Příspěvky

Vánoční oslava 2015

8. 1. 2016

vanoce-v-klubu.jpg

S dětmi a teenagery jsme oslavili Vánoce v pátek 18. listopadu. Děkujeme všem dárcům, kteří nakoupili dárky nebo poskytli finance na jejich zakoupení. Díky Vaší štědrosti jsme mohli obdarovat krásnými a hodnotnými dárky 46 dětí a teenagerů. Děkujeme studentům English College, Sboru Církve bratrské v Soukenické – Praha 1, F – Nadaci  a dalším individuálním dárcům.  Další fotky na odkazu https://goo.gl/photos/3BP7BdMZmLxYXrv48

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Další akce

Vánoční besídka pro rodiče

8. 1. 2016

vanocni-pro-rodice.jpg

Ve středu 16. prosince jsme pozvali rodiče dětí na vánoční besídku. Předškolní děti předvedly básničky a mladší školáci s teenagery zahráli divadlo o narození Ježíše a také scénku s loutkami o změně života jednoho zoufalého případu. Společně jsme zpívali koledy za doprovodu hudebníků České filharmonie, kteří během roku 2015 uskutečnili v našem centru několik hudebních workshopů a pozvali děti do Rudolfina. Děkujeme Janě Kubánkové a všem hudebníkům za vytvoření skvělé atmosféry!

další fotky na tomto odkazu https://goo.gl/photos/9aMVcmwTrqf7mZz97

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Další akce

Přespávačka pro větší děti.

1. 6. 2015

presp11.jpgDalší povedená přespávačka v klubu za námi, tentokrát byla pro starší děti, plno her, dobrého jídla, povídání, blbnutí, ale i skvělé Slovo od Pavla Bukáčka a noční hry. Děkuji všem dobrovolníkům a pomocníkům z řad našich teenagerů, kteří do toho dali velký kus práce, svého času a energie.

Mrkněte na fotogalerii.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Další akce | Fotografie: Přespávačka květen 2015

Díky za Go Camp 2015!

27. 5. 2015

go11.jpg

Děkujeme Mládeži Křesťanského společenství Praha za všechny velikonoční akce pro děti a teenagery na Žižkově!
Venkovních akcí v parku na Žižkově a sobotní party v našem centru se zúčastnily desítky dětí a mladých dospělých. Díky těmto akcím jsme se mohli setkat s těmi, které jsme již měsíce nebo roky neviděli. Za to jsme velmi vděčni.

12-letý účastník akce: "Mně se moc líbilo, co říkal Jáchym o Bohu."

-------------

We are so grateful to Youth group of Christian Comunity of Prague for all Easter´ activities for kids and teens in Žižkov! Lot of kids and young adults took parts in outside activities in Zizkov park and at our Saturday party. We could see kids whom we did not see for months. We are so gratefull for all those appointments.

12 years old boy who took part in our activities: " Most of all I enjoyed Jáchym´s lesson about God."

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Další akce | Fotografie: Go camp 2015

Sjeli jsme Berounku!

27. 5. 2015

sjezd-berounky.jpgV pátek 8.5.2015 proběhla opravdu vydařená akce! 
Několik vybraných průkopníků kormidelnického umění vyrazilo trénovat na Berounku. Dokonalé souhry a rytmu v pádlování docílily posádky tří lodí vlastně jen díky úporné snaze. Emotikona smile 
Všichni teenageři byli skvělí, mokří, nadšení, odhodlaní a svým tréningem souhry dosáhli takových úspěchů, že jsou připraveni po absolvovaných dvaceti kilometrech na vlnách Berounky příště svézt i vás - další odvážlivci!!

Mrkněte na fotky.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Další akce | Fotografie: Sjeli jsme Berounku!

Lednová přespávačka se vydařila!

29. 1. 2015

sh102509.jpg Zase jedna povedená přespávačka 23.-24.1.2015, naši teenegeři se opravdu velice snažili a pomohli s přípravou aktivit v nočním parku, pomáhali s přípravou dobrého jídla a starali se i o další součásti akce pro školní děti. Moc si jejich pomoci vážím, učí se být užiteční. I naši pracovníci a dobrovolníci byli totálně nasazeni a usilovně pracovali až do dvou do rána, kdy už pomalu šli všichni spát...pravda největší otrlci šli spát až ve čtyři. Děkuji všem, bylo to fajn. Děti si užily dobrou zábavu, dobré jídlo i noční bojovku, při které se samozřejmě nikdo nebál.:-) Vítek 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Další akce | Fotografie: Lednová víkendovka.

Jak jsme prožili Vánoce 2014

8. 1. 2015

sh102172-001.jpgVánoce slavíme pravidelně s dětmi  i s rodiči už nejméně 13 let a to ve dvou dnech. Jeden je besídka pro rodiče a druhý vánoční party pro děti. 15.12. jsme pozvali některé rodiče i s dětmi, aby společně v menší skupině upekli a nazdobili vánoční cukroví; a to se letos opravdu povedlo, jak mohu sám potvrdit :-).17.12. byla již hotová výzdoba domu, na které se vydatně podíleli teenageři, kteří k nám chodí a musím podotknout, že někteří pamatují už ty první vánoce v klubu před 13 lety. Pozvali jsme rodiče a příbuzné dětí, které k nám chodí pravidelně. Děti mohly ukázat přibližně 45 rodinným příslušníkům, co si pro ně letos připravily.  Byl to tanec absolutně v samostatné režii dětí, na který se trpělivě připravovaly několik posledních týdnů, básně a říkanky v podání nejmenších dětí, divadelní představení na vánoční téma a koledy. Jeden z teenegerů zahrál na housle to, co se u nás naučil. Rodičům se vystoupení líbilo a z rozhovorů u cukroví a jiných dobrot bylo cítit, že jsou rádi i překvapeni tím, co jejich děti dokážou. No a jako perlička na dortu byl další den 19.12., kdy jsou zváni všechny naše děti a teenegeři na vánoční party. O výborný servis v podávání jídla a pití a na výzdobě se plnou měrou starali nejstarší mládežníci. V tento den jsme si opět sami pro sebe zopakovali celý vánoční program a vystoupení, tentokrát již s menší trémou, a v podvečer jsme mohli rozdat všem dětem dárky. Díky štědrým dárcům to i letos mohly být opravdu krásné dárky. Nejvíce mne potěšuje, že se stává tradicí i to, že si děti přinesou s sebou svoje dárky pro druhé a přejí si navzájem krásné svátky. Jsem velmi vděčný za to, že se nám každoročně ozývají lidé, kteří chtějí přispět na dárky pro „naše“ děti. Jsou to jednotlivci, firmy, církve, ale třeba i studenti středních škol např. Riverside. Dárky jsme obdrželi i od pracovníků Oddělení vnějších vztahů Prahy 3. Závěrem chci poděkovat všem, kdo nám v uplynulém roce pomáhali ať už praktickou výpomocí nebo finančně. Díky dobrovolníkům jsme mohli po celý rok kvalitně pracovat s dětmi i jejich rodinami, a díky finančním darům jsme mohli zabezpečit provoz našeho centra. Chci vám všem ještě jednou moc poděkovat za vaši důvěru, lásku a štědrost a popřát vám hojnost Božího požehnání v roce 2015. S úctou, Vítězslav Pohanka, vedoucí Centra dětí a mládeže TCI Praha.

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Další akce | Fotografie: Vánoce 2014

Setkání pro rodiny

26. 11. 2014

1381417_384019281773580_4346084939288966917_n.jpgV pátek 21. listopadu jsme uspořádali speciální setkání pro rodiny "našich" dětí a teenagerů. Vládla skvělá, přátelská atmosféry, děti předvedly, co se nového naučily, promluvu měl náš host z Kladna. Děkujeme všem, kdo přišli a těšíme se na další setkání.

 
Celý příspěvek

Přespávačka v klubu.

18. 11. 2014

presp3.jpg          PŘEPÁVAČKA PRO VELKÉ 7.11.2014 Hustě nabytá přespávačka – rachot a bugr ale i dobrá zábava, sem tam nuda. Ale i tak akce stíhala akci jak uvnitř, tak venku. Děti byly skvělé. Co koho bolelo, to přebolelo. Co nechutnalo, se nejedlo a tlačili jsme radši chipsy. Svou odvahu, chytrost i krásu prokázaly děti uvnitř i venku a teenageři opět svou pracovitost. Hráli jsme si, tancovali, nechyběl ani fotbal a bojovka. S bříšky plnými brambůrek a těstovin se krásně usínalo. Věříme, že zážitek to byl více než dobrý!

 
Celý příspěvek

Oslavili jsme 2. narozeniny našeho domu.

21. 10. 2014

10648752_370564023119106_7772058983763184385_o.jpg

 2. ROK V NOVÉM DOMĚ ZA NÁMI

17.10.2014 jsme měli možnost skvěle oslavit druhé narozeniny naší služby v nově opraveném domě na Žižkově.

Účast rodičů i dětí byla skvělá, myslím, že jsme to oslavili dostatečně důstojně a hezky. Příjemnou návštěvou byli jak zástupci církví, tak kolegové z ostatních zařízení pro děti a mládež a v neposlední řadě i paní místostarostka pro sociální oblast pro Prahu 3 paní M. Oubrechtová.

Všem přítomným rodičům, dětem i zmíněným návštěvám děkujeme za účast.
Těšíme se, že dá-li Bůh, tak budeme moci společně slavit zase napřesrok.

Vítek

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Další akce