Jdi na obsah Jdi na menu

Jak nám můžete pomoci?

Často se nás lidé ptají, jak nám můžou pomoci. Způsobů je několik:

  • můžete se stát dobrovolníkem/dobrovolnicí CDM - požadujeme závazek na jeden rok, pravidelnou pomoc v CDM (např. jednou týdně, jednou za 14 dní, apod.), křesťanskou víru, členství v církvi, věk minimálně 15 let   (kontaktujte nás emailem nebo volejte Aničce Tiché viz kontakty uvedené níže)
  • můžete nám jednorázově nebo opakovaně pomoci při evangelizacích v parcích a na ulicích Prahy  - programy zaměřené na děti a teenagery. (kontaktujte nás emailem nebo volejte Aničce Tiché)
  • můžete nám pomoci věcnými dary. Vždy uvítáme věci, které budeme moci dát dětem při oslavách narozenin a Vánoc (více viz Aktuality). Dále pro předškoláky (od 3 do 6 let) využijeme čisté a nepoškozené oblečení: tepláky, mikiny, trika, zimní boty a bundy, čepice, rukavice a bačkůrky. Dále vždy potřebujeme dřevěné pastelky (trojhranné), propisky, čtvrtky, barevné papíry, pro předškoláky stavebnice, dřevěné skládanky, kočárky pro panenky; pro školní děti stolní hry, DVD s křesťanskými příběhy. Pro aktuální informace, prosím, volejte Aničce Tiché nebo pište na náš email. Nejlepší dar je ten, který skutečně naplní potřebu dětí.
  • můžete nám finančně přispět na konto CDM číslo účtu 1051103952/5500. Pokud nám pošlete svou adresu a rodné číslo, rádi vám zašleme potvrzení o daru pro odpočet ze základu daně popř. darovací smlouvu.
  • můžete se za naši práci a děti, kterým pomáháme, modlit. Pokud máte zájem o modlitební dopis, který rozesíláme každý měsíc emailem, napište nám na náš email nebo volejte Aničce Tiché.

Děkujeme za váš zájem a ochotu pomoci dětem.

Kontakty:

Anna Tichá, vedoucí, tel. 775 556 643

email: mailto:cdmpraha@volny.cz