Pravidelné aktivity

Pořádáme pravidelné odpolední setkání – kluby. Tam jsou děti rozdělené do tří věkových kategorií, z nichž každá má svůj vlastní organizovaný program. Děti během odpoledne dostávají oběd i svačinu. Vše je pro ně zdarma.

Předškolní děti

Děti od 3 let mají vlastní místnost plnou hraček, stavebnic, her a knížek. Na dvorku je k dispozici pískoviště, malý domeček a skluzavka. Mohou jezdit na koloběžkách a kolech. Součástí programu je předškolní příprava, básničky, písničky a biblický příběh.

Mladší školní děti

Děti od 1. třídy do 11 let mají připravený program nabitý společnými hrami a aktivitami. Jsou jim k dispozici kola a koloběžky, chodí společně na dětská hřiště. Část odpoledne si mohou zvolit z nabídky workshopů – výtvarka, fotbal nebo hry. Pomáháme jim s domácími úkoly. Mají také společný křesťanský program.

Teenageři

Mládež od 11 let má setkávání v jiné dny, než mladší děti, má proto celý dům pro sebe. Program je volnější, je čas na povídání, vaření, hraní deskových her nebo fotbálku. Kluci často chodí hrát fotbal. Někdy je nálada i na film. I zde je součástí křesťanský program.

Kdy kluby probíhají

Pondělí
14:00-17:00
klub pro teenagery od 11 let
Úterý
12:00-17:00
klub pro předškoláky (3-6 let)
klub pro starší děti (1. třída - 10 let)
Středa
14:00-16:00
klub pro teenagery od 11 let
Pátek
12:00-17:00
klub pro předškoláky (3-6 let)
klub pro starší děti (1. třída - 10 let)

Aktuální informace najdete na naší Facebookové stránce

Kromě klubů pořádáme mnoho dalších akcí