Pomáhejte s námi

Naše centrum funguje díky darům – jak finančním, tak materiálním. Neobejdeme se ale ani bez dobrovolníků, kteří se dětem obětavě věnují bez nároku na odměnu.

Zde si můžete přečíst, jakými všemi způsoby můžete podpořit naší službu.

Finanční pomoc

Centrum dětí a mládeže Teen Challenge je církevní organizací a funguje převážně díky štědrým darům jednotlivců, firem a církví. Jen díky nim můžeme pomáhat tolika dětem a jejich rodinám. Na naší službě se můžete podílet i vy svým darem.
Děkujeme!

Převodem na účet

Jsme velmi vděční za jakoukoli finanční podporu. Příspěvky můžete posílat přímo na náš bankovní účet:

č. ú. 1051103952/5500
IBAN CZ4355000000001051103952
SWIFT kód banky (BIC) RZBC CZ PP
Název: Teen Challenge International ČR

Pro potvrzení o poskytnutí finančního daru nás, prosím, kontaktujte na naší emailové adrese cdmpraha(zavináč)volny.cz

Darujme.cz

Darujme.cz je největší platformou na online darování v České republice – je to snadné a bezpečné. Můžete zde darovat jednorázově i pravidelně. Veškeré podrobnosti si můžete přečíst na jejich stránkách.

Můžete použít interaktivní formulář na pravé straně.

Givt.cz

Stačí, když před nákupem na kterémkoliv e-shopu najedete nejdříve na givt.cz a označíte Centrum dětí a mládeže TCI Praha jako organizaci, kterou chcete podpořit. Pak už normálně nakupujete na vybraném e-shopu. Nestojí vás to ani korunu navíc a přitom se část provize z vašeho nákupu připíše na účet CDM. Klikněte na logo a můžete začít.

Další způsoby pomoci

Dobrovolnictví

Můžete se stát dobrovolníkem/dobrovolnicí pro přímou práci s dětmi. Není třeba k tomu mít žádné zkušenosti ani vzdělání.
Podmínkou dobrovolnictví je závazek na jeden rok, pravidelná pomoc v CDM (např. jednou týdně, jednou za 14 dní, apod.), křesťanská víra, členství v církvi a věk minimálně 15 let.

 

Věcné dary

Budeme moc vděčni za nové věci, které budeme moci dát dětem při oslavách narozenin a Vánoc. Za hračky pro předškolní děti (dřevěné skládanky, kočárky pro panenky, nádobí do kuchyňky, atd.), stolní hry nebo sportovní pomůcky.

 

Modlitebně

Budeme velmi vděční, když se budete za naši službu dětem modlit. Zhruba jednou za tři měsíce posíláme emailem modlitební dopis, ve kterém se dozvíte, co se v klubu dělo, jak zde Bůh jednal a za co se můžete aktuálně modlit. Pokud máte o modlitební dopis zájem, kontaktujte nás prosím na cdmpraha(zavinac)volny.cz nebo vyplňte tento formulář: